Producenci
Promocje
Sharp UA-KIL60E-W oczyszczacz powietrza OUTLET
Sharp UA-KIL60E-W oczyszczacz powietrza OUTLET

2 999,00 zł

Cena regularna: 3 999,00 zł

Najniższa cena: 3 999,00 zł
szt.
Nawilżacze powietrza Xiaomi i Smartmi – porównanie modeli
Nawilżacze powietrza Xiaomi i Smartmi - porównanie modeli

Porównanie nawilżaczy powietrza Xiaomi i Smartmi – który model wybrać?

Prawidłowa wilgotność ma ogromne znaczenie dla naszego zdrowia i samopoczucia. Coraz więcej użytkowników zdaje sobie z tego sprawę, więc jesienią i zimą decydują się nawilżać powietrze w mieszkaniach i domach. Jednymi z najczęściej wybieranych do podnoszenia poziomu wilgotności są nawilżacze marki Xiaomi oraz  pochodzące z tego samego ekosystemu nawilżacze Smartmi. Obecnie na europejski rynek wchodzi najnowsze rozwiązanie – nawilżacz Smartmi Evaporative Humidifier 3. Tę długo wyczekiwaną premierę wykorzystujemy jako pretekst do zaprezentowania najważniejszych informacji o całej ofercie. Sprawdź, czym różnią się poszczególne modele. Zobacz porównanie nawilżaczy Xiaomi i Smartmi.

czytaj całość »
Haloterapia – wszystko, co warto wiedzieć o leczeniu solą
Haloterapia – wszystko, co warto wiedzieć o leczeniu solą

Haloterapia, znana również jako terapia solna, to forma leczenia stosowana od wieków – sięga swoimi korzeniami czasów starożytnych. Nasi przodkowie uważali solne jaskinie i kopalnie soli za miejsca lecznicze i wykorzystywali dobroczynne właściwości soli w celu poprawy zdrowia i dobrej kondycji organizmu. Dziś haloterapia nadal pozostaje popularnym i skutecznym sposobem na poprawę wielu aspektów zdrowia fizycznego i psychicznego. Może bardzo pomóc w łagodzeniu chorób dróg oddechowych, problemów skórnych i stanów stresu. Celem przeprowadzenia tego rodzaju terapii wykorzystuje się ultradźwiękowe generatory solanki – nieinwazyjną formę inhalacji. W naszym artykule przybliżamy ich działanie i podpowiadamy, dlaczego i kiedy warto je stosować.

czytaj całość »
Nawilżacze powietrza Venta - porównanie modeli airwasherów

Porównanie nawilżaczy Venta - który nawilżacz powietrza wybrać?

Suche powietrze jesienią i zimą to, niestety, norma w większości polskich mieszkań i domów. Z powodu zimna intensywnie ogrzewamy przestrzeń, w której żyjemy, doprowadzając do obniżenia poziomu wilgotności. Wielu użytkowników w tym okresie zauważa u siebie nieprzyjemne objawy, jak m.in. kaszel czy suchość gardła czy oczu. Szczególnie narażeni na negatywne konsekwencje suchego powietrza są natomiast alergicy, astmatycy, małe dzieci i osoby starsze. Musimy temu przeciwdziałać i skutecznie nawilżać powietrze. Jak to zrobić? Można wybrać nawilżacze powietrza Venta, które są dostępne na rynku od ponad 50 lat i wciąż cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników. Co sprawia, że nieustannie zajmują wysokie miejsca w rankingach nawilżaczy? Czym różnią się między sobą poszczególne modele? Zobacz nasze porównanie nawilżaczy Venta i wybierz najlepszy model dla siebie.

czytaj całość »
Jaki oczyszczacz powietrza wybrać? Najważniejsze parametry
Jaki oczyszczacz powietrza wybrać? Najważniejsze parametry

W dzisiejszych czasach zanieczyszczenie powietrza stało się jednym z najpoważniejszych problemów dla naszego zdrowia i dobrej kondycji życiowej. Wiele osób myśli, że powietrze na zewnątrz jest największym źródłem zanieczyszczeń. Okazuje się jednak, że to obecne wewnątrz naszych domów i biur może być jeszcze bardziej zanieczyszczone. Spaliny, pyłki, dym papierosowy, roztocza, pleśnie i wiele innych czynników powodują, że powietrze w pomieszczeniach jest znacznie mniej zdrowe, niż się spodziewamy. Właśnie dlatego coraz więcej osób decyduje się na zakup oczyszczacza powietrza. Problem polega na tym, że w sklepach pojawiają się dziesiątki modeli. W naszym artykule podpowiadamy więc, jaki oczyszczacz powietrza wybrać. Przedstawiamy również najważniejsze parametry i funkcje dodatkowe dostępne w nowoczesnych urządzeniach.

czytaj całość »
Filtry HEPA - najważniejsze informacje o filtrach do oczyszczaczy powietrza
Filtry HEPA - najważniejsze informacje o filtrach do oczyszczaczy powietrza

Oczyszczanie powietrza, zwłaszcza w mocno zanieczyszczonej przez niską emisję Polsce, to konieczność. Stanowi podstawowy sposób dbania o zdrowie domowników czy pracowników. Warto realizować je przez cały rok. Poza sezonem smogowym w naszych domach i miejscach pracy również nie brakuje zanieczyszczeń — wirusów, alergenów, lotnych związków organicznych etc. Zanim jednak kupisz urządzenie do usuwania ich, przekonaj się, jakie filtry do oczyszczaczy powietrza są najskuteczniejsze. Prezentujemy najważniejsze informacje o filtrach HEPA.

czytaj całość »
Oczyszczacze powietrza na alergie – ranking i porady
Oczyszczacze powietrza na alergie – ranking i porady

Szacuje się, że na alergię objawową cierpi ok. 40% Polaków. W XXI wieku zapada na nią coraz większa liczba ludzi na całym świecie. Tymczasem oczyszczacze powietrza potrafią usunąć nawet 99,97% wszystkich alergenów i zanieczyszczeń, które obniżają ogólną odporność organizmu. Na który model warto jednak postawić? Z roku na rok coraz więcej urządzeń pojawia się na sklepowych półkach. W naszym artykule przybliżamy więc problem alergii i podpowiadamy, jaki oczyszczacz powietrza dla alergika wybrać.

czytaj całość »
Kalendarz pylenia dla alergika - co pyli wiosną, latem i jesienią?
Kalendarz pylenia 2023 dla alergików - sprawdź, co teraz pyli

Kalendarz pylenia 2023 dla alergików – sprawdź, co teraz pyli

Wraz z pierwszymi cieplejszymi dniami sezon smogowy dobiega końca. Czy to oznacza, że oczyszczacze powietrza można już wyłączyć? Niekoniecznie. Warto bowiem pamiętać, że nadejście wiosny i lata oznacza sezon alergiczny. Rozpoczyna się pylenie roślin, które może negatywnie wpłynąć na jakość życia alergików, astmatyków i wszystkich osób zmagających się z problemami układu oddechowego. Sprawdź, co pyli wiosną, latem i jesienią. Zobacz przygotowany przez Ośrodek Badania Alergenów Środowiskowych kalendarz pylenia, który pomoże Ci na czas przygotować się na wysokie stężenie pyłów w powietrzu.

 

czytaj całość »
Kiedy używać oczyszczacza powietrza? Najważniejsze informacje
Kiedy używać oczyszczacza powietrza? Najważniejsze informacje

Kiedy używać oczyszczacza powietrza? Podstawowe wskazówki

W Polsce przez około pół roku stężenie zanieczyszczeń przekracza bezpieczne normy — nawet o kilkaset procent. Żyjąc w tym kraju, niezbędne jest więc zabezpieczenie się przed smogiem. Oczyszczacze powietrza pojawiają się więc w kolejnych polskich domach. Niektórzy jednak wciąż wahają się i nie potrafią podjąć decyzji o zakupie. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się odpowiedzieć na kilka podstawowych pytań. Z naszego artykułu dowiesz się, kiedy używać oczyszczacza powietrza i kto powinien się na niego zdecydować.

czytaj całość »
Co daje oczyszczacz powietrza?
Co daje oczyszczacz powietrza?

Dlaczego warto kupić oczyszczacz powietrza?

Wiele osób wciąż dziwi się, że powietrze w domu jest niejednokrotnie bardziej zanieczyszczone niż to na zewnątrz. Konieczność zakupu oczyszczacza powietrza kojarzy więc wyłącznie z okresem jesienno-zimowym. Kiedy ten mija, ich zdaniem problem znika. Nic bardziej mylnego! Oczyszczacz powietrza potrzebny jest Ci przez cały rok. Przekonaj się, z jakimi zanieczyszczeniami mierzysz się w swoim mieszkaniu. Zobacz, dlaczego warto kupić oczyszczacz powietrza i odetchnij z ulgą.

czytaj całość »
Technologia jonizacji Plasmacluster - korzyści ze stosowania
Technologia jonizacji Plasmacluster - korzyści ze stosowania

Jonizacja Plasmacluster w oczyszczaczach powietrza Sharp

Współczesny tryb życia zmusza nas do spędzania coraz większej ilości czasu w zamkniętych pomieszczeniach. Niestety, wraz z zamknięciem okien, do naszych domów, biur i innych przestrzeni wkracza wiele szkodliwych zanieczyszczeń powietrza. To m.in. wirusy, bakterie, alergeny, pyły, dym papierosowy i wiele innych. W odpowiedzi na to wyzwanie, firmy zajmujące się produkcją oczyszczaczy powietrza wprowadzają na rynek innowacyjne rozwiązania. Jednym z nich jest technologia Plasmacluster zastosowana w oczyszczaczach powietrza firmy Sharp od wielu lat. W naszym artykule przedstawiamy ją bliżej. Podpowiadamy, jak działa i jakie niesie korzyści zdrowotne. Przekonaj się, dlaczego warto zdecydować się na oczyszczacz powietrza z technologią Plasmacluster.

czytaj całość »
Odświeżacz czy oczyszczacz powietrza - co wybrać?
Odświeżacz czy oczyszczacz powietrza - co wybrać?

Odświeżacz powietrza czy oczyszczacz powietrza — jak prawidłowo mówić o walce ze smogiem?

Zajmując się oczyszczaczami powietrza, bardzo często ze strony Klientów spotykamy się z określeniem "odświeżacz powietrza". Z rozmów wynika, że poszukują oni sposobu na walkę ze smogiem, wirusami i innymi zanieczyszczeniami. Gwarancję czystego powietrza dają natomiast wyłącznie oczyszczacze powietrza. To zupełnie inne urządzenia, które różnią się nie tylko sposobem działania i przeznaczeniem. Podpowiadamy więc, jak prawidłowo mówić o walce ze smogiem. Z naszego artykułu dowiesz się, czym są odświeżacze powietrza. Tłumaczymy w nim również, czym różnią się od oczyszczaczy.

czytaj całość »
Wpływ smogu na zdrowie
Wpływ smogu na zdrowie

Jak smog wpływa na zdrowie?

Smog to najgroźniejsze ze wszystkich zanieczyszczenie powietrza. Generuje choroby, nasila objawy już obecnych schorzeń i powoduje przedwczesny zgon. Sprawdź, jakie są skutki długotrwałego narażenia na obecne w polskim powietrzu mikropyły. W naszym artykule przedstawiamy dokładnie, jak smog wpływa na zdrowie. Podpowiadamy również, jak sobie z nim radzić.

czytaj całość »
Jak zwalczać smog? Najważniejsze wskazówki
Jak zwalczać smog? Najważniejsze wskazówki

Jak zwalczać smog? Skuteczne sposoby na czyste powietrze

Polskie powietrze jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych w Europie. Tak wynika z raportów największych międzynarodowych ośrodków badawczych i to możemy zauważyć, wychodząc zimą na zewnątrz. Smog widać we wszystkich miastach i mniejszych miejscowościach w Polsce. Skutki długotrwałej ekspozycji na zanieczyszczenia powietrza są zatrważające. Czy możemy coś zrobić, by sobie pomóc? Na kilka rzeczy mamy wpływ, nawet jeśli na poziomie samorządowym czy państwowym nie zostaną powzięte odważniejsze kroki. Zobacz, jak możesz chronić siebie i swoich bliskich, jednocześnie przyczyniając się do poprawy jakości powietrza w kraju.

czytaj całość »
Oczyszczacze powietrza dla dzieci
Oczyszczacze powietrza dla dzieci

Oczyszczacze powietrza dla dzieci - wszystko, co powinieneś wiedzieć

Zdrowie i prawidłowy rozwój dzieci to marzenie i główny cel każdego rodzica. A co jeśli powiemy, że otaczający nas z każdej strony smog poważnie je utrudnia? Zawarte w nim szkodliwe cząsteczki sprawiają, że maluchy chorują i mają problemy z prawidłowym funkcjonowaniem. W naszym artykule wyjaśniamy, jak smog wpływa na zdrowie dziecka. Podpowiadamy, jak się przed chronić - przedstawiamy ranking oczyszczaczy powietrza dla dzieci.

czytaj całość »
Co to jest smog?
Co to jest smog?

Co to jest smog? Najważniejsze informacje o zanieczyszczeniu powietrza

Powietrze w naszym kraju jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych w Europie. Szkodliwy smog truje Polaków szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Choć w ostatnich latach świadomość jego szkodliwości wśród ludzi wzrosła, wciąż wielu nie do końca zdaje sobie sprawę, czym jest. W naszym artykule zebraliśmy najważniejsze informacje. Tłumaczymy, co to jest smog i przedstawiamy skalę problemu w Polsce. Podpowiadamy również, jak radzić sobie z zanieczyszczeniem powietrza w domu.

czytaj całość »
Który oczyszczacz powietrza Sharp wybrać – porównanie
Który oczyszczacz powietrza Sharp wybrać – porównanie

Który oczyszczacz powietrza Sharp wybrać? Porównaj modele

Oczyszczacze powietrza Sharp to jedne z najbardziej znanych urządzeń do usuwania zanieczyszczeń. Doceniają je użytkownicy nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Japoński producent zasłynął bowiem z połączenia w nich trzech funkcji: oczyszczania, nawilżania i jonizacji. Urządzenia 3w1 kompleksowo troszczą się o powietrze w naszych domach. Na rynku pojawiło się już sporo modeli, wśród których nie jest łatwo wybrać ten jeden najlepszy dla siebie. Aby Ci to ułatwić, zebraliśmy w jednym wpisie najważniejsze cechy urządzeń z naszej oferty. Zobacz, czym różnią się między sobą i zdecyduj, który oczyszczacz powietrza Sharp wybrać.

czytaj całość »
Oczyszczacze powietrza na smog – jak wybrać?
Oczyszczacze powietrza na smog - jak wybrać?

Oczyszczacze powietrza na smog - co musisz wiedzieć?

Polacy doskonale znają się ze smogiem. Czy tego chcą, czy nie, wdychają jego niesamowicie duże ilości przez całą zimę. Wciąż bowiem nie możemy uporać się z problemem niskiej emisji, która generuje najwięcej zanieczyszczeń. Zmiany na poziomie samorządowym zachodzą zbyt wolno, na ogólnokrajowe inicjatywy powoli przestajemy liczyć. Wzrastająca świadomość na temat szkodliwości smogu jest natomiast wypierana przez problem wysokich cen dobrej jakości paliw. Aby zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę, możesz więc zdecydować się na oczyszczacz powietrza na smog. Podpowiadamy, dlaczego warto go kupić i jaki model będzie najlepszy.

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl