Producenci
Opcje przeglądania
Producent
Nawilżacz
Cena
 • od
  do

Oczyszczacze powietrza Samsung

Duża wydajność, efektywne działanie i komfortowe sterowanie - to najważniejsze cechy urządzeń koreańskiego giganta. Oczyszczacze powietrza Samsung są wyposażone w wysokiej klasy filtry, zapewniające niemal 100% skuteczności w zwalczaniu zanieczyszczeń powietrza, m.in. smogu i alergenów. Posiadają czujniki jakości powietrza i wyróżniające je precyzyjne wskaźniki pyłów PM1.0, PM2.5 i PM10. Oczyszczacze Samsung są zaprojektowane z myślą o pracy w dużych pomieszczeniach, a technologia Wind-Free pozwala równomiernie rozprowadzać czyste powietrze po całej ich powierzchni. Na uwagę zasługuje nie tylko filtracja, ale także cicha praca i estetyczny design. Użytkownicy doceniają również aplikację SmartThings, która wykorzystuje sztuczną inteligencję i pozwala sterować urządzeniem za pomocą komend głosowych.

Nasza oferta obejmuje 7 modeli oczyszczaczy powietrza Samsung - idealnych do domu czy biura. Znajdziesz w niej modele stworzone z myślą o pracy na małych i dużych powierzchniach: od 34 do 90 m². Zadbaj o jakość powietrza w twoim domu z koreańską marką Samsung – zobacz oczyszczacze Samsung dostępne w sklepie 4air.pl.

Oczyszczacze Samsung

Skuteczne filtry w oczyszczaczach Samsung

Oczyszczacze powietrza Samsung są wyposażone w wysokiej jakości filtry:

 • filtr wstępny, czyli drobna siateczka - to bariera dla największych zanieczyszczeń (jak np. kurz, sierść, łupież, włosy etc.), która chroni pozostałe warstwy filtrujące przed zapchaniem;
 • filtr węglowy – odpowiedzialny za usuwanie szkodliwych gazów i lotnych związków organicznych (np. formaldehydu czy benzenu) oraz neutralizację nieprzyjemnych zapachów (także dymu tytoniowego);
 • filtr HEPA H13 – wykazuje 99,97% w zmniejszaniu stężenia najdrobniejszych zanieczyszczeń wielkości nawet 0,3 mikrometra, czyli m.in. pyłów PM1.0, PM2.5 i PM10 (smogu), wirusów, roztoczy, bakterii czy zarodników grzybów.
Filtry do oczyszczaczy powietrza Samsung to osobny filtr wstępny oraz zintegrowany filtr łączący węgiel aktywny z warstwą HEPA. Deklarowana żywotność 2-warstwowego modułu to ok. 12 miesięcy. O konieczności jego wymiany poinformuje natomiast wskaźnik wymiany filtra obecny na wyświetlaczu, a stan filtra można sprawdzić również w aplikacji mobilnej. Oczyszczacze Samsung są więc bardzo łatwe w eksploatacji i nie obciążają użytkowników dodatkowymi obowiązkami.

Który oczyszczacz powietrza Samsung wybrać?

Oferta koreańskiego producenta obejmuje urządzenia zaprojektowane pod kątem pracy na różnym metrażu. Czy to jedyna cecha, które je różni? Zobacz, jakie rozwiązania do utrzymania wysokiej jakości powietrza w domu i biurze oferują poszczególne modele. Sprawdź oczyszczacze powietrza Samsung dostępne w ofercie 4air.pl.

SAMSUNG AX32BG3100GGEU

SAMSUNG AX32 AX32BG3100GGEU to oczyszczacz powietrza oferujący CADR na poziomie 320 m³/h. Jest wyposażony w sprawdzony zestaw filtrów: zmywalny wstępny oraz zintegrowany węglowy i HEPA H13. Stanowi gwarancję czystego i zdrowego powietrza w pomieszczeniach o powierzchni do 41 m². Oczyszczacz posiada czujnik pyłów, dzięki któremu oferuje tryb automatyczny, w którym samoczynnie dobiera prędkość działania do zastanych warunków. Pozyskane dane przekazuje na 4-stopniową skalę kolorystyczną informującą o stanie powietrza we wnętrzu. Urządzenie oferuje również tryb nocny, który gwarantuje komfortowe warunki do snu. Użytkownik może też sterować nim ręcznie, korzystając z 3 dostępnych poziomów prędkości. Oczyszczacz Samsung AX32 cechują optymalne parametry: głośność do 51 dB(A) oraz pobór prądu do 41 W. Jest wyposażony w Wi-Fi, dzięki czemu można sterować nim zdalnie.

SAMSUNG AX34R3020WW

SAMSUNG AX34 AX34R3020WW to oczyszczacz powietrza o współczynniku CADR 264 m³/h. Jak wszystkie urządzenia marki Samsung, jest wyposażony w filtr wstępny oraz zintegrowany węglowy i HEPA H13. Skuteczność w zwalczaniu cząstek o wielkości 0,26 µm potwierdziły testy w Narodowym Instytucie Testowym w Korei. To najmniejszy pod względem wydajności sprzęt z oferty producenta - sprawdzi się na metrażu do 34 m². Jest wyposażony w czujnik pyłów i czujnik gazów, a więc reaguje na zróżnicowane zanieczyszczenia, pracując w trybie automatycznym. Oferuje także tryb nocny. Oczyszczaczem Samsung AX34 można również sterować ręcznie (3 poziomy prędkości). Zapewnia niskie koszty eksploatacji (pobór prądu nie przekracza 30 W) i cichą pracę (od 20 dB). Może być obsługiwany za pomocą aplikacji SmartThings.

SAMSUNG AX40R3030WM

SAMSUNG AX40 AX40R3030WM to oczyszczacz o współczynniku CADR do 311 m³/h – jest w stanie oczyścić powietrze na przestrzeni do 40 m². Wykorzystuje sprawdzony zestaw filtrów zapewniający blisko 100% wolność od smogu, alergenów, wirusów i szkodliwych gazów. Jest wyposażony w czujniki pyłów i zapachów, dzięki którym oferuje zróżnicowane tryby pracy - automatyczny, nocny i manualny. Urządzenie zapewnia wskaźnik jakości powietrza (4-stopniowa skala kolorystyczna). Pracuje cicho (do 48 dB) i energooszczędnie (do 40 W). Posiada wbudowany moduł Wi-Fi, więc pozwala na sterowanie zdalne za pomocą aplikacji mobilnej Samsung SmartThings.

SAMSUNG AX47R9080SS

SAMSUNG AX47 AX47R9080SS to oczyszczacz powietrza o współczynniku CADR do 336 m³/h. Wyróżnia go nowoczesny design i kształt sześcianu, z powodu którego nazywany jest też Samsung Cube. Urządzenia można łączyć, podwajając ich skuteczność. W standardowej wersji zapewnia czyste powietrze w każdym zakamarku pomieszczenia o powierzchni do 47 m². Samsung AX47 gwarantuje trójkierunkowy przepływ powietrza i technologię Wind-Free, dzięki czemu mamy pewność, że poradzi sobie również na większych metrażach. Jest wyposażony w precyzyjny zestaw czujników: laserowy czujnik pyłów (PM1.0, PM2.5 i PM10) oraz nieprzyjemnych zapachów. Ma także wbudowany timer (1-12h) i blokadę rodzicielską. Urządzenie jest bardzo ciche (do 50 dB) i niezwykle ekonomiczne (pobór energii do 35 W). Można nim sterować poprzez aplikację mobilną.

SAMSUNG AX60R5080WD

SAMSUNG AX60 AX60R5080WD to wydajny oczyszczacz gwarantujący CADR na poziomie 467 m³/h, co przekłada się na pracę na powierzchni do nawet 60 m². Przy tak imponujących parametrach urządzenie zachowało niską głośność (od 21 dB) oraz nieduży pobór prądu (do 60 W). Za jakość powietrza wokół oczyszczacza odpowiadają obecne w nim filtry: wstępny, węglowy i filtr HEPA. Dla większej efektywności zastosowano 3-kierunkowy przepływ powietrza. Samsung AX60 to dobry oczyszczacz powietrza z automatyzacją - jest wyposażony w 2 czujniki: laserowy czujnik pyłów oraz sensor zapachów. Pozyskane dane prezentuje w formie liczbowej (PM1.0, PM2.5 i PM10) oraz kolorystycznej (4-poziomowa skala). Dla wygody użytkowania pojawiają się timer i blokada rodzicielska. Są dostępne 2 opcje sterowania: za pomocą dotykowego panelu lub poprzez aplikację mobilną.

SAMSUNG AX60T5080WF

Samsung AX60 AX60T5080WF to oczyszczacz powietrza o współczynniku CADR do 467 m³/h. Ma dokładnie te same parametry, co model AX60R5080WD, różnicą jest jednak kolor (złoty) panelu sterowania. Urządzenie jest przystosowane do pracy na powierzchni do 60 m². Zostało wyposażone w sprawdzone filtry: wstępny, filtr węglowy i filtr HEPA. Oferuje 3-kierunkowy przepływ powietrza. Samsung AX60 ze złotym panelem posiada 2 czujniki: laserowy czujnik pyłów i czujnik zapachu. Na wyświetlaczu prezentuje poziom pyłów w sposób liczbowy (PM1.0, PM2.5 i PM10) oraz stężenie wszystkich zanieczyszczeń w formie kolorystycznej. Zapewnia tryb automatyczny, nocny i manualny (3 poziomy prędkości). Oczyszczacz powietrza Samsung działa cicho (od 21 dB) oraz energooszczędnie (maksymalny pobór prądu to 60 W). Można sterować nim za pomocą dotykowego panelu sterowania lub aplikacji mobilnej.

SAMSUNG AX90R7080WD

Samsung AX90 AX90R7080WD to najmocniejszy model z oferty koreańskiego producenta. Cechuje go CADR na poziomie do 701 m³/h, co przekłada się na pracę w pomieszczeniach o powierzchni nawet 90 m². Jednocześnie urządzenie pozostaje bardzo ciche (od 21 dB) i ekonomiczne (pobór energii to maksymalnie 90 W). Jak wszystkie oczyszczacze Samsung, cechuje się eleganckim designem i smukłym projektem, który sprawia, że wpisuje się w niemal każdą przestrzeń. Jest wyposażony w skuteczny zestaw filtrów: wstępny, filtr węglowy i filtr HEPA H13. Posiada laserowy czujnik pyłów oraz sensor zapachów. Oferuje liczbowy wskaźnik drobnych zanieczyszczeń (PM1.0, PM2.5 i PM10) oraz kolorystyczny wskaźnik jakości powietrza. Zapewnia 3 tryby pracy: tryb automatyczny, tryb nocny i tryb manualny. Samsung AX90 może być sterowany za pomocą panelu lub poprzez aplikację.

Zastosowane technologie i aplikacja SmartThings od marki Samsung

Oczyszczacze powietrza Samsung to skuteczny sposób na poprawę jakości powietrza wokół ciebie i twojej rodziny. Oferują skuteczną 3-etapową filtrację i opatentowaną technologię Wind-Free, która sprawia, że w najniższym trybie powietrze jest rozprowadzane bardzo delikatnie, z prędkością poniżej 0,15 m/s. Nie ma więc mowy o nieprzyjemnych podmuchach. Co więcej, technologia Wind-Free sprawia, że oczyszczone powietrze jest doprowadzane w każdy zakamarek nawet największych pomieszczeń. Zapewnia również niską głośność podczas pracy urządzenia.

Oczyszczacz powietrza do domu są nie tylko efektywne i estetyczne, ale także wygodne w użytkowaniu. Są wyposażone w moduł Wi-Fi, który pozwala na połączenie się z nimi poprzez aplikację Samsung SmartThings. Cechuje ją intuicyjny interfejs, z poziomu którego możesz m.in.:

 • sprawdzić jakość powietrza w pomieszczeniu i na zewnątrz,
 • włączyć lub wyłączyć urządzenie,
 • ustawić prędkość wentylatora,
 • ustalenie harmonogramu, co do minuty można ustawić nawet 10 czasów włączenia/wyłączenia oczyszczacza,
 • uruchomić autodiagnostykę,
 • zweryfikować stopień zużycia filtra.

Co jednak najważniejsze, aplikacja mobilna pozwala na ustawienie harmonogramu pracy urządzenia (lub kilku urządzeń). Dzięki temu można dostosować jego działanie do zwyczajów i potrzeb użytkowników danej przestrzeni. Oczyszczacze Samsung możesz sterować również za pomocą komend głosowych – zapewnia to Bixby, przygotowana przez producenta sztuczna inteligencja.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl