Producenci
O firmie

4air.pl - sklep specjalistów od oczyszczania powietrza

Sklep internetowy 4air.pl jest krótko na rynku, natomiast pracują w nim specjaliści od lat sprzedający oczyszczacze i nawilżacze powietrza na platformie apteka-propharma.pl . Śledzimy zmiany i nowości rynkowe od ponad 5 lat, co pozwala nam być na bieżąco z trendami. Zawsze wiemy co zwycięża w rankingach jakości oczyszczaczy, tych które budują użytkownicy swoimi opiniami. Uczestniczymy w grupach oczyszczaczowych, które są dostępne na facebooku - służymy od lat radami. 

Po co powstał sklep dedykowany oczyszczaniu ? Aby łatwiej było znaleźć odpowiedni model, łatwiej zapytać o sprawy techniczne. Niestety sprzęt typu oczyszczacz powietrza trzeba kupić na miarę, nie da się kupić pierwszego lepszego modelu w supermarkecie. Potrzebna jest analiza jakości powietrza, kubatury pomieszczeń w których będą pracowały takie urządzenia. Ważny jest też obecny stan zdrowia domowników np alergie i astmy to wskazania do zakupu konkretnych urządzeń.

Sklep 4air.pl posiada wiele autoryzacji producentów oczyszczaczy. Wśród nich najwięksi na Świecie: Coway, Winix, LifaAir, Ideal... Pozwala nam to zachować najwyższy standard usług i obsługi gwarancyjnej. Nie boimy się także nowości. Jesteśmy bezpośrednim importerem sprzętu marki Xiaomi. U nas urządzenia tej marki są jeszcze przed oficjalnymi premierami rynkowymi. Pomagamy także użytkownikom skonfigurować te urządzenia do optymalnej pracy. 

Prowadzimy niezależne testy i recenzje tych sprzętów umieszczamy i umieszczać będziemy w internecie. Nie jesteśmy związani z jedną marką tylko z wszystkimi najlepszymi na rynku, co pozwala nam być niezależnym w opiniach. Nie o każdym sklepie można tak powiedzieć. Słuchamy też Klientów, jeśli mają jakieś propozycje - przedstawiamy wszystkie za i przeciw danego sprzętu.

Polityka cenowa to nasza duża zaleta. Bezpośrednie kontakty z producentami i importerami pozwalają nam zaoferować najlepsze ceny. Wiedziemy prym w cenach na portalach typu Ceneo czy Allegro. Jesteśmy także otwarci na negocjacje cenowe. Dla jednostek edukacyjnych przygotowaną mamy specjalną ofertę. Instalowaliśmy już oczyszczacze w kilkuset szkołach podstawowych w Krakowie. Mamy w tym zagadnieniu olbrzymie doświadczenie.

Posiadamy nie tylko wiedzę, ale także aparaturę pomiarową. Na specjalne życzenie możemy wykonać pomiary jakości powietrza w danych budnynkach, jeszcze przed zakupem sprzętu oczyszczającego.

Ekipa 4air.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl