Producenci

LIFAair LAC90 oczyszczacz powietrza samochodowy

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 1 299,00 zł 1299.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: LIFAair
Kod produktu: 0000007295_2

Opis

LIFAair LAC90 oczyszczacz powietrza samochodowy

LIFAair LAC90 to innowacyjny, samochodowy oczyszczacz powietrza. Dba o komfort każdego kierowcy i jego pasażerów za sprawą unikatowej technologii usuwania zanieczyszczeń. Jego system filtracyjny obejmuje dwa niezwykle pojemne filtry i dwa wentylatory. Urządzenie neutralizuje toksyczne, samochodowe zanieczyszczenia ze zdwojoną mocą

Oczyszczacz pracuje efektywnie na powierzchni do 10 m2. CADR na poziomie 90 m3/h pozwala oczyścić wnętrze samochodu o takiej kubaturze w 6 minut.

LIFAair LAC90 zachwyca niebanalnym, nowoczesnym designem. Oczyszczacz łączy w sobie atrakcyjny wygląd, funkcjonalność i prostotę użytkowania. Doskonale spełnia swoją funkcję także w niesprzyjających warunkach pogodowych (smog, mgła) i sprawia, że podróż jest w pełni bezpieczna. Dzięki niemu powietrze w samochodzie jest rześkie i zdrowe.

https://sklep614906.shoparena.pl/userdata/public/gfx/15846.jpg?nocache=1616999923

Całkowita ochrona przed zanieczyszczeniami w aucie

Oczyszczacz wydajnie usuwa rakotwórcze substancje, które dostają się do wnętrza samochodu w czasie jazdy za innym pojazdem. Precyzyjnie neutralizuje toksyczne spaliny, popiół, sadzę oraz pyły – PM2.5, PM10 i pyły, które powstają za sprawą ścierania się opon lub tarcz klocków hamulcowych. Jego konstrukcja pozwala efektywnie filtrować powietrze także na tylnym siedzeniu – jest to miejsce, w którym często kumuluje się najwięcej zanieczyszczeń. Za jego większą wydajność odpowiada unikalna konstrukcja filtrów oraz czterokierunkowy wylot powietrza umieszczony w każdym boku urządzenia. Tym sposobem kierowca i pasażerowie są skutecznie chronieni przed większością zanieczyszczeń przez całą podróż.

Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze

Oczyszczacz gwarantuje wydajne i bezpieczne usuwanie zanieczyszczeń z wnętrza pojazdu. Kierowca może skupić się na drodze bez obawy, że praca urządzenia zakłóci jego komfort jazdy. LIFAair LAC90 jest bardzo cichy (od 22 dB). Emitowane przez urządzenie dźwięki nie rozpraszają, dlatego można niemal zapomnieć, że oczyszczacz został włączony. LIFAair LAC90 nie zakłóca także pola widzenia kierowcy, ponieważ montuje się go na jednym z zagłówków.

Dla pełnego bezpieczeństwa użytkowania oczyszczacz posiada specjalne zabezpieczenia. Są to funkcje chroniące akumulator przed rozładowaniem oraz urządzenie przed przegrzaniem (aktywuje się, jeśli przekroczy 60°C).

Inteligentne, precyzyjne oczyszczanie

W LIFAair LAC90 znajduje się czujnik PM2.5. Z ogromną precyzją kontroluje on stężenie szkodliwych pyłów i umożliwia inteligentną, samodzielną pracę urządzenia w trybie automatycznym. W zależności od tego, jak bardzo powietrze w samochodzie jest zanieczyszczone, oczyszczacz dobierze konkretną prędkość pracy wentylatora. Takie rozwiązanie umożliwia nie tylko skuteczne usuwanie zanieczyszczeń, ale i mniejsze zużycie filtrów oraz niższy pobór energii. Urządzenie pozwala także na wygodne sterowanie manualne. W przypadku trybu ręcznego dostępne są 32 poziomy prędkości wentylatora.

https://sklep614906.shoparena.pl/userdata/public/gfx/15845.jpg?nocache=1616999923

Pełna kontrola nad jakością powietrza

Sterowanie oczyszczaczem i kontrolowanie jakości powietrza odbywa się za pomocą osobnej jednostki – inteligentnego kontrolera (wtyczki 12V). Dostęp do wszystkich funkcji urządzenia jest możliwy po podłączeniu wtyczki do zapalniczki oraz interfejsu USB. Kontroler posiada wyświetlacz LCD, na którym znajdują się informacje o aktualnym stężeniu pyłów PM2.5 oraz zużyciu filtrów. W trakcie pracy urządzenia możliwe jest także ładowanie innych urządzeń. Wtyczka została wyposażona w dwa dodatkowe porty USB.

Oczyszczanie powietrza z podwójną siłą

Podwójna konstrukcja systemu filtracji wyróżnia LIFAair LAC90. Dzięki dwóm dwuwarstwowym filtrom i dwóm wentylatorom cały proces neutralizacji zanieczyszczeń jest znacznie skuteczniejszy. Funkcję oczyszczającą posiada również materiałowa pokrywa urządzenia. Jest ona filtrem wstępnym, który wychwytuje największe zanieczyszczenia i w ten sposób przedłuża żywotność pozostałych filtrów – HEPA i węglowego.

Oczyszczacz wykorzystuje 3-stopniowy system filtracji:

  • Filtr wstępny - wykazuje wysoką skuteczność w usuwaniu dużych zanieczyszczeń,
  • Filtr HEPA E11 - neutralizuje alergeny, pyły PM2.5 i inne rakotwórcze zanieczyszczenia. Charakteryzuje się skutecznością na poziomie 95% i to za sprawą jego właściwości oczyszczacz zaleca się osobom zmagającym się z alergią,
  • Filtr węglowy - wychwytuje lotne gazy, nieprzyjemne zapachy i formaldehydy.

Filtry zastosowane w LIFAair LAC90 charakteryzują się bardzo dużą pojemnością. Dodatkowo, wykorzystanie podwójnych wentylatorów pozwala na precyzyjne oczyszczenie większej powierzchni. Cały proces przebiega szybciej i znacznie efektywniej.

Funkcje dodatkowe:

  • 2 tryby pracy urządzenia – inteligentny (automatyczny) i manualny
  • Wtyczka z dwoma portami USB – umożliwia ładowanie innych urządzeń podczas pracy oczyszczacza
  • Wyświetlacz LED – łatwy dostęp do informacji o jakości powietrza i zużyciu filtrów
  • 32 poziomy prędkości wentylatora – możliwość ręcznego ustawienia pracy wentylatora w trybie manualnym
  • Specjalne zabezpieczenia – funkcje chroniące przed przegrzaniem urządzenia i rozładowaniem akumulatora
  • Wskaźnik zużycia filtra – informuje o procentowym zużyciu filtra

 

Dane techniczne

Nazwa LIFAair LAC90
Wydajność CADR m³/h 90
Maksymalna wielkość pomieszczenia w m² 9
Pobór energii do 18w
Waga 1,64 kg
Wymiary 410x190x75 mm
Głośność 20-46 dB
Nawilżacz Nie
Gwarancja 24 miesięcy

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl