Producenci

LIFAair LA500 oczyszczacz powietrza

Dostępność: brak towaru
Cena: 2 499,00 zł 2499.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: LIFAair
Kod produktu: 0000010864.

Opis

LIFAair LA500 oczyszczacz powietrza

Oczyszczacz LIFAair LA500 to połączenie nowatorskich rozwiązań i najwyższej skuteczności usuwania zanieczyszczeń z powietrza. Doskonale spasowany potrójny układ filtrów i wydajny wentylator pozwalają na obsłużenie pomieszczeń do 54 m2, czyniąc z niego dogodny wybór do większych przestrzeni domowych i biurowych. Rekomendowana powierzchnia zostanie przy pomocy LA500 oczyszczona w zaledwie 18 minut, deklasując konkurencyjne rozwiązania.

LIFAair LA500 cechuje przede wszystkim wysoka wydajność. Za sprawą CADR na poziomie aż 450 m3/h doskonale sprawdza się w większych pomieszczeniach, takich jak przestronne salony czy biura. Mimo swej mocy model ten generuje zaledwie 20 dB hałasu przy najniższych obrotach. Dzięki temu zapewnia wysoki komfort użytkowania także w sypialniach, pokojach dziecięcych i wszędzie tam, gdzie cisza stanowi priorytet.

https://sklep614906.shoparena.pl/userdata/public/gfx/15826.jpg?nocache=1616996558

Czyste powietrze w mgnieniu oka

Potrójny system filtracji, zastosowany w LA500, stanowi odzwierciedlenie filozofii marki, która przyświeca jej od początku - zapewnienie maksymalnej skuteczności oczyszczania w możliwie jak najkrótszym czasie. Wyróżnia go szczelnie spasowanej konstrukcji w formie tuby, na którą składają się warstwy wstępna, węglowa i HEPA E12, usuwająca mikrozanieczyszczenia o wielkości nawet 0,003 µm. Całkowitą skuteczność systemu fińskiego producenta szacuje się na 99,99%, co zaowocowało otrzymaniem maksymalnego wyniku w teście pojemnościowym, przeprowadzonym przez laboratorium narodowe (P4/F4).

Za szybki przepływ i rozprowadzanie powietrza dba japoński bezszczotkowy silnik prądu stałego marki NIDEC, który obniżył jednocześnie pobór mocy do zaledwie 1 W przy najniższej dostępnej prędkości. LA500 to urządzenie zdecydowanie wpisujące się w kategorię oczyszczaczy klasy premium.

Szybkość i skuteczność w designerskim stylu

LIFAair LA500 przyciąga uwagę swym oszczędnym, estetycznym designem. Zastosowane przez projektantów marki wzornictwo stanowi doskonały przykład połączenia minimalizmu i kompaktowych wymiarów, podkreślonych za sprawą solidnej, stalowej obudowy malowanej proszkowo. Wysoką wytrzymałość zdecydowanie docenią rodzice i właściciele zwierząt, nieufający tanim, plastikowym modelom, dostępnym na rynku. Dzięki LA500 marka po raz kolejny podkreśliła, że w dziedzinie oczyszczaczy należy do ekstraklasy.

Obsługa oczyszczacza jest prostsza niż kiedykolwiek. LIFAair LA500 – podobnie jak inne modele od tego producenta – został wyposażony w sensoryczny panel sterowania, umieszczony w górnej części obudowy. To z jego poziomu, poprzez przesunięcie dłoni w lewo lub prawo po krawędzi, stajemy przed wyborem jednego spośród 20 stopni prędkości. Zastosowany silnik pozwala przełączać je w sposób bezstopniowy, wręcz niesłyszalny, zarówno w trybach ręcznych, jak i automatycznych.

https://sklep614906.shoparena.pl/userdata/public/gfx/15827.jpg?nocache=1616996558

Precyzyjna kontrola parametrów powietrza

Oczyszczacz LIFAair LA500 został wyposażony w dwa inteligentne czujniki, pozwalające monitorować parametry powietrza w czasie rzeczywistym z niespotykaną dotąd dokładnością.

Wysoka wiarygodność odczytu i szybkość działania pozwalają w porę zareagować na niekorzystne warunki w pomieszczeniu, zapobiegając skutkom wdychania zanieczyszczonego powietrza.

https://sklep614906.shoparena.pl/userdata/public/gfx/15825.jpg?nocache=1616996558

Niezawodna ochrona dzięki 3-stopniowej filtracji

W LA500 zastosowano sprawdzony system filtracji, składający się z filtrów wstępnego, HEPA i węglowego z 3500 g węgla aktywnego. Unikalna konstrukcja pozwoliła na utrzymanie szczelności na najwyższym poziomie, nie przepuszczając żadnych zanieczyszczeń.

W skład 3-stopniowego systemu filtracji w LIFAair LA500 wchodzi:

  • Filtr wstępny - usuwający kurz, pył, sierść, włosy i wszystkie inne zanieczyszczenia o większej średnicy w celu ochrony kolejnych, bardziej czułych filtrów, które mogłyby bez niego ulec zapchaniu,
  • Filtr węglowy - aż 3,5 kg węgla aktywnego przekłada się na niezrównaną skuteczność w neutralizowaniu nieprzyjemnych zapachów, gazów i lotnych związków organicznych, odznaczających się wyjątkowo szkodliwym wpływem na ludzki organizm,
  • Filtr HEPA E12 - usuwający co najmniej 99,5% wirusów, alergenów, bakterii, zarodników pleśni i grzybów oraz pyłu PM2.5 i PM10.

Na uwagę zasługuje także wyjątkowo długa żywotność filtrów, wynosząca odpowiednio 2 lata dla filtra HEPA i aż 5 lat dla węglowego. Należy pamiętać, że czas ten będzie uzależniony od stopnia zanieczyszczenia powietrza w środowisku pracy urządzenia. Oczyszczacze LIFAair to doskonały przykład zastosowania najnowocześniejszych technologii, pozwalających stworzyć zdrowe warunki oddechowe dla całej rodziny.

Aplikacja mobilna – maksymalna wygoda

LIFAair LA500 oferuje swym użytkownikom możliwość zdalnego sterowania za pośrednictwem autorskiej aplikacji mobilnej (po połączeniu ze stacją kontrolno-pomiarową). Tym sposobem obsługa oczyszczacza staje się jeszcze prostsza i bardziej komfortowa.

Korzystając z aplikacji, użytkownik może:

  • sprawdzić stężenie pyłu PM2.5, wilgotność i temperaturę powietrza,
  • zdalnie uruchomić lub wyłączyć oczyszczacz,
  • sprawdzić poziom zużycia filtrów,
  • ustawić tryb pracy,
  • przeczytać informacje o firmie.

Dane techniczne

Nazwa LIFAair LA500
Wydajność CADR m³/h 450
Maksymalna wielkość pomieszczenia w m² 54
Pobór energii 1-60 W
Waga 14,6 kg
Wymiary 300x300x800 mm
Głośność 20-52 dB
Nawilżacz Nie
Cechy dodatkowe Waga filtra z węglem aktywnym 3,5 kg
Gwarancja 24 miesiące

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl