Producenci

LIFAair LA350 oczyszczacz powietrza

Dostępność: brak towaru
Cena: 1 499,00 zł 1499.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: LIFAair
Kod produktu: 0000010862.

Opis

LIFAair LA350 oczyszczacz powietrza

LIFAair LA350 to oczyszczacz powietrza łączący w sobie wysoką wydajność z niską ceną. Za sprawą przemyślanej konstrukcji, 3-stopniowego systemu filtracji i zastosowaniu najlepszego silnika prądu stałego, model ten jest w stanie całkowicie oczyścić przestrzeń do 392 w zaledwie 20 minut! Dzięki nowatorskim rozwiązaniom fińskich inżynierów wirusy, bakterie, alergeny i nieprzyjemne zapachy zostaną precyzyjnie usunięte, zapewniając idealne warunki wszystkim domownikom.

https://sklep614906.shoparena.pl/userdata/public/gfx/15806.jpg?nocache=1616995599

LIFAair LA350 cechuje wysoka wartość współczynnika CADR, wynosząca 330 m3/h, czyniąc go idealnym wyborem do pomieszczeń średniej wielkości. Za sprawą niemal bezszelestnej pracy na poziomie 18 dB przy najniższej prędkości doskonale odnajdzie się w sypialniach, pokojach dziecięcych i przestrzeniach biurowych, wymagających zachowania najwyższego skupienia. Pełen komfort użytkowania sprawia, że model ten zdobył popularność wśród klientów na całym świecie.

https://sklep614906.shoparena.pl/userdata/public/gfx/15807.jpg?nocache=1616995599

Powietrze wolne od zanieczyszczeń z LA350

Dzięki innowacyjnej kratce wlotowej, stalowej obudowie z setkami mikrootworów oraz zaawansowanemu systemowi filtracji, oczyszczacz LA350 wykazuje się bardzo wysoką skutecznością w usuwaniu wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Efekt blisko stuprocentowo czystego powietrza uzyskiwany jest w wyniku pracy filtrów wstępnego, HEPA klasy E12 i 1000 g węgla aktywnego. Takie połączenie zaowocowało 99,99% skutecznością w usuwaniu wirusa H1N1, potwierdzoną przez badania przeprowadzone w Ghous Zhou Institute of Microbiology.

Oczyszczacz LIFAair LA350 został wyposażony w precyzyjny zestaw czujników temperatury i wilgotności oraz bezszczotkowy silnik prądu stałego japońskiej marki NIDEC. Takie rozwiązanie pozwala nie tylko na uzyskanie 20 poziomów prędkości, ale także przekłada się na niespotykaną w konkurencyjnych rozwiązaniach wydajność i energooszczędność. W przypadku tego modelu pobór prądu zaczyna się od zaledwie 1 W.

Styl i wydajne oczyszczanie powietrza w jednym

LIFAair LA350 to esencja minimalizmu. Urządzenie wpasuje się wizualnie w charakter niemal każdego pomieszczenia. Niewielkie wymiary (zaledwie 0,05 m2) czynią go doskonałym wyborem do pomieszczeń o mniejszym metrażu, w których szczególnie istotne jest zachowanie wolnej przestrzeni. Okrągła, kompaktowa konstrukcja oraz klatka wlotowa, inspirowana wyglądem łopatek silników odrzutowych, zostały wykończone malowaną proszkowo stalą. Podkreśla to elegancki wygląd całości i stanowi gwarancję wysokiej wytrzymałości. LIFAair LA350 posiada wszystkie cechy produktu premium – a biorąc pod uwagę zaawansowane funkcjonalności, także niezwykle przystępną cenę.

https://sklep614906.shoparena.pl/userdata/public/gfx/15808.jpg?nocache=1616995599

Obsługę LA350 cechuje innowacyjny sposób sterowania, oparty na panelu sensorycznym, umożliwiającym intuicyjne zarządzanie pracą urządzenia. Przesuwając dłonią po górnej krawędzi obudowy zgodnie z ruchem wskazówek zegara, można zwiększyć prędkość działania oczyszczacza. Aż 20 poziomów szybkości wentylatora pozwala dostosować pracę LA350 idealnie do swoich potrzeb.

Precyzyjny monitoring powietrza

Oczyszczacz LIFAair LA350 posiada dwa wysoce precyzyjne czujniki, informujące użytkownika o wilgotności i temperaturze w pomieszczeniu.

3 stopnie filtracji powietrza

W LIFAair LA350 zastosowano szczelny, trójstopniowy system filtracji powietrza, zaprojektowany specjalnie po to, by radzić sobie z wszystkimi zanieczyszczeniami, występującymi w warunkach domowych. Od szkodliwych substancji wchodzących w skład smogu atmosferycznego, przez przenoszone przez wiatr alergeny, po rozwijające się w warunkach zbyt niskiej wilgotności powietrza wirusy. Wysoka skuteczność rozwiązania fińskich inżynierów została potwierdzona przez test pojemnościowy, wykonany przez Laboratorium Narodowe (P4/F4).

Na zestaw filtracyjny zastosowany w LA350 składa się:

 • Filtr wstępny - wykonany z drobnej aluminiowej siatki, mający za zadanie zatrzymać zanieczyszczenia o większej średnicy, takie jak kurz, pył sierść i włosy. Stosowany jest w celu ochrony kolejnych, bardziej czułych filtrów,
 • Filtr HEPA E12 - skutecznie wychwytuje cząstki o wielkości nawet 0,003 µm i wykazuje się 99,5% skutecznością w usuwaniu wirusów, bakterii, roztoczy, zarodników pleśni i grzybów, a także pyłów PM2.5 i PM10, stanowiących główne składniki smogu,
 • Filtr węglowy - zbudowany z aż 1000 g węgla aktywnego, posiadającego zdolność do adsorpcji, czyli zatrzymywania na swej powierzchni nieprzyjemnych zapachów, zanieczyszczeń gazowych i lotnych związków organicznych (LZO), takich jak benzo(a)piren i aceton o wysokiej toksyczności.

Wszystko to w połączeniu z zaawansowanym wentylatorem i setkami mikrootworów w obudowie składa się na szczelny system, pozwalający usunąć 99,99% zanieczyszczeń, znajdujących się w powietrzu. Atutem, wyróżniającym rozwiązania LIFAair na tle konkurencji, pozostaje wysoka trwałość filtrów, wynosząca według producenta do 5 lat dla węglowego i do 2 lat dla HEPA. Czas ten zależny jest od stopnia zanieczyszczenia przestrzeni, w której pracuje oczyszczacz. Zestaw filtracyjny w LIFAair LA350 zapewnia w pełni bezpieczne warunki do oddychania i wygodę użytkowania. Ze względu na wysoką trwałość, wymiany modułu nie trzeba dokonywać często, co wiąże się z niższymi kosztami eksploatacji.

Aplikacja mobilna - steruj oczyszczaczem z dowolnego miejsca

LIFAair LA350 wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, pozwalające w pełni sterować pracą urządzenia za pomocą aplikacji mobilnej LIFAair, dostępnej w App Store i Google Play. Warto jednak podkreślić, że warunkiem jej prawidłowego działania jest sparowanie jej ze stacją kontrolno-pomiarową.

Z poziomu aplikacji użytkownik może:

 • włączyć lub wyłączyć urządzenie,
 • sprawdzić poziom stężenia pyłu PM2.5,
 • zmienić tryb pracy,
 • sprawdzić poziom zużycia filtrów,
 • odczytać poziom temperatury i wilgotności w pomieszczeniu.

Funkcje dodatkowe:

 • panel sensoryczny – bezproblemowe i wygodne sterowanie pracą oczyszczacza,
 • trwała, elegancka obudowa – oszczędność miejsca, świetny design i wysoka wytrzymałość,
 • monitorowanie zużycia filtrów – za pomocą procentowego wskaźnika,
 • zaawansowany system filtracji – 99,99% skuteczność w usuwaniu zanieczyszczeń,
 • 2 czujniki pomiarowe – precyzyjny pomiar temperatury i wilgotności w pomieszczeniu,
 • blokada rodzicielska – możliwość zablokowania panelu sterowania,
 • aplikacja mobilna – sterowanie oczyszczaczem z dowolnego miejsca.

 

Dane techniczne

Nazwa LIFAair LA350
Wydajność CADR m³/h 330
Maksymalna wielkość pomieszczenia w m² 39
Pobór energii 45W
Waga 10 kg
Wymiary 250×250×505 mm
Głośność 18-50 dB
Nawilżacz Nie
Gwarancja 24 miesiące

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl