Producenci

Stylies Hera biały ultradźwiękowy nawilżacz powietrza

Dostępność: brak towaru
Cena: 729,00 zł 729.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Stylies
Kod produktu: 0000003842,

Opis

Stylies Hera biały ultradźwiękowy nawilżacz powietrza

Niewielkich rozmiarów, lecz niezwykle wydajny ultradźwiękowy nawilżacz powietrza do dużych pomieszczeń, z higrostatem i funkcją „ciepłej mgły”.

Ultradźwiękowy nawilżacz Hera to wyjątkowy model, łączący niewielkie rozmiary (262x369x198) ze skutecznością i wydajnością dużych nawilżaczy ultradźwiękowych. Jego funkcjonalność pozwala na stosowanie go zarówno w małych, jak i dużych pomieszczeniach, a komfortowa i łatwa obsługa sprawia, że oszczędza Twój cenny czas. Funkcja „ciepłej mgły” pozwala na nawilżenie powietrza w bardzo szybkim tempie.

Ultradźwiękowa Hera to bardzo nowoczesny model nawilżacza z zaawansowanym panelem sterowania, przeznaczony do pomieszczeń o większych gabarytach (65m²), lecz również sprawdzający się w małych, ze względu na swobodną i wygodną kontrolę sposobu pracy urządzenia. Duża wydajność, skuteczność oraz inteligentna technologia sprawiają, że Hera jest nie tylko bardzo łatwa w obsłudze, ale też wyraźnie zmienia jakość powietrza, wpływając prozdrowotnie na ludzki organizm.

https://sklep614906.shoparena.pl/userdata/public/gfx/16436.jpg?nocache=1634914335

Funkcją wyróżniającą nawilżacz Hera spośród innych jest opcja „ciepłej mgły”, która pozwala na szybsze nawilżenie powietrza niż w przypadku funkcji „zimnej mgiełki”.

 • Łatwa, szybka i intuicyjna obsługa

Wszystkie elementy nawilżacza Hera zostały opracowane tak, by był on bardzo łatwy w obsłudze i nie wymagał spędzania przy nim zbyt wiele czasu. Elektroniczny wyświetlacz i wygodne przyciski, duży zbiornik (7,5l), higrostat – wszystkie te rozwiązania współgrają ze sobą, oszczędzając Twój cenny czas.

 • Automatyczna kontrola poziomu wilgoci

Wbudowany higrostat dopilnuje, by nawilżenie w pomieszczeniu miało dopasowany do Twoich potrzeb poziom i nie był on zbyt niski lub zbyt wysoki. Dzięki temu organizm nie jest narażony ani na nadmierną wilgoć, ani na wysuszenie.

 • Szeroki wachlarz możliwości

Hera pozwala na dużą elastyczność w kwestii sposobu swojej pracy. Wygodnie i niemal dowolnie można ustawiać siłę pracy urządzenia, poziom wilgotności, czas pracy oraz wybór rodzaju mgły – zimnej lub ciepłej. Dostępne są także tryby: automatyczny i nocny.

 • Opcja antybakteryjna i antywapienna

Nawilżacz wyposażony jest w filtr pozwalający na usunięcie bakterii i kamienia z rozpraszanej wody. Producent zaleca jego wymianę co 4-6 miesięcy. Aby jeszcze bardziej wzmocnić higieniczność nawilżacza Hera, polecamy środek uzdatniający do wody  Biocido , działający bakteriobójczo i spowalniający proces osadzania się kamienia w urządzeniu. Oba produkty w dziale Akcesoria.

Co składa się na nawilżacz Hera?

 • Higrostat umożliwia automatyczną kontrolę wilgotności w pomieszczeniu. Informacja ta przekazywana jest do sterownika elektronicznego nawilżacza, który dozuje niezbędną ilość mgły.
 • Przycisk „Humidity” (wilgotność) – pozwala na ustawienie żądanego poziom wilgotności (40%, 45%, 50%, 60% i 70% lub tryb ciągły).
 • Przycisk „Output” – umożliwia zmianę wydajności wytwarzania mgły z poziomu niskiego na wysoki.
 • Opcja „Warm Mist” (ciepła mgła) – włącza grzałkę, która podgrzewa wodę do 80 C° zanim znajdzie się w komorze wytwarzania mgły.
 • Przycisk „Night Mode“ (tryb nocny) – wciśnięcie tego przycisku powoduje przestawienie urządzenia w tryb pracy nocnej i przygaszenie światła diody LED
 • Regulacja wytwarzania mgły (360 stopni) – pozwala na regulację kierunku i mocy pary; można używać jej dwukierunkowo, by zapewnić równomierne rozprowadzanie wilgoci przez nasadkę
 • Przezroczysty, pojemny zbiornik na wodę – 7,5 litra (400 ml/godzinę)
 • Przycisk „Auto Mode” (tryb automatyczny) – ustawia poziom wilgotności powietrza na 45%;
 • Mgiełkę pozbawioną wirusów i bakterii dzięki Ionic Silver Cube
 • Dioda alarmowa LED „No water” (brak wody) – zapala się na czerwono, gdy w komorze wytwarzania mgły nie ma wody lub jest jej zbyt mało

Dane techniczne

Nazwa Stylies Hera
Maksymalna wielkość pomieszczenia w m² do 65
Pobór energii 33-113 W
Waga 4,75kg
Wymiary 262 x 369 x 198 mm
Głośność <33 dB
Nawilżacz Tak
Cechy dodatkowe Rodzaj wytwarzanej pary zimna mgiełka, ciepła mgiełka
Gwarancja 24 miesięcy
Zbiornik na wodę w litrach 7,5
Zdolność nawilżania ml/h 400
Rodzaj nawilżacza Ultradźwiękowy

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl